UAB BALTYMAS specializuojasi dviejų pagrindinių rekombinantinių baltymų grupių gamyboje: žmogaus virusų nukleokapsidžių baltymų ir žmogaus šaperonų.
Pasirinkite reikalingus UAB BALTYMAS produktus tiesiai iš katalogo. Visi produktai yra paruošti siuntimui be jokio atidėliojimo. Lietuviams taikome nuolaidas.
Remdamiesi patirtimi dirbant su mielių raiškos sistemomis, teikiame bet kokių dominančių rekombinantinių baltymų sintezės mielių ląstelėse paslaugas.
Sintetiname natyvius rekombinantinius žmogaus arba virusų baltymus, kurie pasižymi panašiomis savybėmis, kaip ir natyvūs baltymai iš žmogaus ląstelių.

APIE MUS

Native-Recombinant-ProteinsUAB “Baltymas” yra lietuviška pradedančioji biotechnologijų įmonė. Įmonę 2011 metais ant Biotechnologijos instituto (Vilnius) pagrindo įkūrė jauni šios mokslo įstaigos mokslininkai, kurie bando panaudoti mokslinių tyrimų žinias naujų biotechnologinių produktų kūrimui. Įmonė tobulina ir vysto mielių raiškos sistemas ir panaudoja jas natyvių rekombinantinių baltymų sintezei.

UAB “Baltymas” gali pasiūlyti mielėse susintetintus virusinius nukleokapsidžių baltymus, skirtus virusinių infekcijų diagnostikai, bei rekombinantinius žmogaus ląstelių baltymus fundamentiniams ir taikomiesiems tyrimams su galimu pritaikymu biofarmaciniams tikslams.

Šiuo metu įmonė gamina 29 produktus, kuriuos sudaro 10 skirtingų rekombinantinių baltymų.

UAB “Baltymas” taip pat vykdo įvairių rekombinantinių baltymų raiškos tyrimus mielėse pagal sutartis.